POMOC 24h Wyślij wiadomość lub zadzwoń pod numer: 0 800 225 462 (czynny 24h!) lub 660 645 699. Usługa dostępna w ramach podpisanych umów serwisowych.

Realizacje

EC Kraków S.A.

OPIS:

Instalacja klimatyzacji i wentylacji mechanicznej. Klimatyzacja pomieszczenia serwerowni i UPS oraz wentylacja i klimatyzacja pomieszczenia sali konferencyjnej w EC Kraków S.A. Podczas realizacji bardzo istotne było zapewnienie precyzyjnie określonych warunków, by przeprowadzone prace nie spowodowały zatrzymania funkcjonalności serwerowni. Naszym zadaniem było dostosowanie warunków pracy urządzeń klimatyzacyjnych, tak aby mogły one swobodnie i bezpiecznie pracować przez cały rok, a nie tylko sezonowo. Dobrze przeprowadzona klimatyzacja serwerowni usuwa również wszelkie zanieczyszczenia jak kurz, który mógłby negatywnie wpłynąć na pracę systemu. Ważną częścią projektu było zapewnienie równomiernego rozłożenia zużycia klimatyzatora, tak aby serwerownia mogła wydajnie pracować niezależnie od warunków zewnętrznych. Ponadto, bardzo istotne było utrzymanie ciągłej pracy urządzeń, by klimatyzacja w serwerowni działania bezawaryjnie i była w pełni bezpieczna dla pracowników.

MIASTO:

Kraków

TYP:

Serwerownie

ROZWIĄZANIA:

Klimatyzacja precyzyjna, Wentylacja

ROK:

2009

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności