fbpx
POMOC 24h Wyślij wiadomość lub zadzwoń pod numer: 882 714 945. Usługa dostępna w ramach podpisanych umów serwisowych.

Realizacje

SYSTEMY WENTYLACYJNE
I KLIMATYZACYJNE | KATOWICE

CentroClima już od dekady projektuje i montuje instalacje klimatyzacji najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, stale poszerzamy ofertę i zasięg działania. Świadczymy usługi m.in. na terenie województwa śląskiego, opolskiego i łódzkiego. Od 2015 roku aktywnie rozwijamy oddział w Katowicach, gdzie wdrażamy systemy i instalacje klimatyzacji i wentylacji. Możemy pochwalić się realizacjami kompletnej infrastruktury nawiewowej dla prestiżowych klientów z całego regionu. Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych i biznesowych – także z zakresu automatyki i chłodnictwa. Odbiorcy naszych usług cenią sobie wysokie kwalifikacje naszej kadry i sprawność działania na każdym etapie zamówienia – od projektu po serwis urządzeń.
Jako CentroClima nieustannie wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku, stale poszerzając ofertę i zasięg działania. Od 2015 roku aktywnie rozwijamy oddział w Katowicach. Nasz zespół na każdym etapie realizacji wykonuje zadania w oparciu o najwyższe standardy, tak by klimatyzacja i jej parametry dopasowane były do potrzeb klienta. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym również pełny serwis oraz kompleksowe czyszczenie zamontowanego urządzenia lub instalacji. Naszą specjalizacją jest starannie zaprojektowana wentylacja i klimatyzacja, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej pracy szczególnie dbamy o wszelkie normy i wymogi bezpieczeństwa. Pozwala nam to zajmować się również specjalnymi pomieszczeniami technicznymi i serwerowniami, gdzie wymagana jest szczególna staranność. Systemy klimatyzacji powinny tutaj bowiem działać w sposób nieprzerwany, co wpływa na zastosowanie odrębnych technik bezpieczeństwa.

Interesują Cię usługi związane z klimatyzacją i wentylacją w Katowicach? Zapraszamy do kontaktu!

Wojciech Gębarowski +48 606 790 132
wojtek@centroclima.pl
ul. Siewna 34A
31-231 Kraków

Wybrane realizacje

Smart Gym Katowice klimatyzacja

Smart Gym, Katowice

Smart Gym to sieć klubów fitness działająca w województwie śląskim i opolskim. W 2017 roku CentroClima odpowiadała za wykonanie instalacji klimatyzacji i wentylacji w nowo powstającym klubie fitness Smart Gym w Katowicach przy ul. Wodospady 4. Nasze systemy klimatyzacji oraz wentylacji gwarantują właściwy mikroklimat i najwyższą jakość powietrza także w kilku innych klubach należących do sieci – w Rudzie Śląskiej, Opolu, Sosnowcu, Zabrzu i Gliwicach.

Klimatyzacja w kopalni

KWK Wieczorek, Katowice

KWK Wieczorek należy aktualnie do Polskiej Grupy Górniczej i zatrudnia około 3000 pracowników. W 2017 roku zajęliśmy się wykonaniem instalacji wentylacji nawiewno-wywiewnej i klimatyzacji dla obsługi dwóch silników kogeneracyjnych na terenie ZEC V KWK Wieczorek w Katowicach. Dedykowane rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne dla przemysłu to jedna z naszych specjalizacji.

Sąd Rejonowy Katowice Zachód

Sąd Rejonowy Katowice-Zachód, Katowice

Gmach Sądu Rejonowego Katowice-Zachód znajduje się w katowickiej dzielnicy Śródmieście, przy pl. Wolności 10. Budynek w kształcie ogrodowej willi został wniesiony w latach 1907-1909 i jest wpisany do rejestru zabytków. W 2015 roku zajęliśmy się instalacją urządzeń klimatyzacyjnych w budynku wraz z robotami towarzyszącymi. Realizacja ta – z uwagi na zabytkowy charakter obiektu - wymagała zastosowania niestandardowych i dedykowanych rozwiązań.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności

Beneficjent: CENTROCLIMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie

Tytuł projektu: „Dotacja na kapitał obrotowy dla CENTROCLIMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie”

Projekt realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Cel projektu: wsparcie utrzymania działalności gospodarczej średniego przedsiębiorcy, który na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, w dniu udzielenia pomocy znajduje się w trudnej sytuacji lub odnotował spadek obrotów o co najmniej 30% w dowolnym miesiącu po 1 lutego 2020 r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca ubiegłego roku.

Całkowity koszt realizacji Projektu: 109.295,37 zł
Całkowita kwota wydatków kwalifikowalnych: 109.295,37 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 109.295,37 zł

Okres realizacji: 01.08.2020 – 31.10.2020

Fundusze Europejskie - Rzeczpospolita Polska - Unia Europejska