fbpx
POMOC 24h Wyślij wiadomość lub zadzwoń pod numer: 666 898 319. Usługa dostępna w ramach podpisanych umów serwisowych.

Realizacje

SYSTEMY WENTYLACYJNE
I KLIMATYZACYJNE | KRAKÓW

CentroClima powstała w 2007 roku w Krakowie. Od samego początku współpracujemy z czołowymi producentami urządzeń HVAC z całego świata. Międzynarodowe partnerstwo handlowe znacznie przyspieszyło rozwój firmy i umożliwiło stały dostęp do najbardziej nowoczesnych technologii HVAC. Po 10 latach intensywnej działalności w portfolio CentroClimy znajdują się realizacje projektów najwyższej jakości, jak na przykład systemy wentylacyjne, dla prestiżowych klientów z różnych branż. Dzięki fachowej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu wykonujemy również instalacje klimatyzacyjne w Krakowie m.in. dla budownictwa mieszkalnego wielorodzinnego, obiektów sportowych, przemysłowych oraz budynków biurowych. Systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne instalujemy również w serwerowniach i budynkach pasywnych. Tworzone przez nas klimatyzatory są zawsze projektowane z myślą o potrzebach i wymaganiach naszych klientów. Rozrastający się zespół umożliwia nam krótszy czas realizacji projektów z zachowaniem najwyższych standardów, a rozbudowany park maszynowy pozwala na zaspokojenie potrzeb największych i najbardziej wymagających kontrahentów. W zakresie naszych usług jest także estetyczne wykonanie wentylacji w hotelach, restauracjach, w halach sportowych oraz montaż klimatyzacji do biura w Krakowie.

Kraków jest dla nas szczególnie istotnym obszarem działania, a realizowane tutaj inwestycje przekształciły się w lata cennego doświadczenia. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę projektową oraz profesjonalny montaż w oparciu o najwyższej klasy klimatyzatory oraz wentylatory, które z niezwykłą starannością dostosowane są do indywidualnych wymagań. Niezależnie, czy realizujemy projekty w halach przemysłowych, czy dla obiektów prywatnych, nasze instalacje wentylacyjne zawsze spełniają wszelkie warunki funkcjonalne i estetyczne, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Świadczymy z powodzeniem usługi montażu klimatyzacji i wentylacji przemysłowej w Krakowie.

Wojciech Gębarowski+48 12 633 51 08
wojtek@centroclima.pl
ul. Siewna 34A
31-231 Kraków

Wybrane realizacje

Sala z rowerami Platinium 4 XXL

Fitness Platinium 4 XXL, Kraków

Fitness Platinium 4 to jeden z największych klubów fitness w Polsce. Łączna powierzchnia budynku przekracza 260 tys. m3, a na 4 200 m2 znajduje się 14 stref treningowych, 100 bieżni i 64 maszyny siłowe. Właściwy komfort treningu gwarantuje 7 niezależnych systemów wentylacji i klimatyzacji, które obsługują poszczególne strefy kluby. Za montaż systemu odpowiadała CentroClima.

Biurowiec Proton Property

Proton Property, Kraków

Proton Property to nowy 6-kondygnacyjny obiekt biurowo-handlowy o łącznej powierzchni 3750 mkw. System klimatyzacji i wentylacji mechanicznej budynku, którego montaż wykonała CentroClima, zapewnia nie tylko najwyższą jakość powietrza, ale jednocześnie ogranicza straty energii elektrycznej i pozwala w inteligentny, elastyczny sposób zarządzać jej zużyciem.

WIOŚ w Krakowie

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, Kraków

Laboratorium Referencyjne i Wzorcujące GIOŚ i Laboratorium WIOŚ otwarto na początku 2017 roku. To tu prowadzone są m.in. badania powietrza, wody, hałasu oraz promieniowania elektromagnetycznego. Jest ono jednym z najnowocześniejszych laboratoriów tego typu w Europie i jedynym takim obiektem w Polsce. CentroClima zajęła się kompleksowym wykonaniem instalacji klimatyzacji i wentylacji budynku.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności