fbpx
POMOC 24h Wyślij wiadomość lub zadzwoń pod numer: 882 714 945. Usługa dostępna w ramach podpisanych umów serwisowych.

Realizacje

SYSTEMY WENTYLACYJNE
I KLIMATYZACYJNE | WROCŁAW

Jednym z efektów dynamicznego rozwoju firmy CentroClima było utworzenie w 2013 roku oddziału projektującego i wdrażającego systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne we Wrocławiu. Dzięki zachowaniu wysokich standardów i jakości świadczonych usług instalacje projektowane i montowane przez nasz zespół cieszą się sporym zainteresowaniem. Realizujemy projekty dotyczących klimatyzacji i wentylacji we Wrocławiu dla osób prywatnych, biur oraz dla restauracji, hoteli, boisk i hal sportowych. Nieustanny rozwój i zdobywanie doświadczenia pozwalają nam zdobywać zaufanie kolejnych Klientów. W odpowiedzi na nowe potrzeby kontrahentów wciąż rozbudowujemy zespół specjalistów oraz unowocześniamy park maszynowy.

W naszej pracy stale rozwijamy naszą wiedzę i doświadczenie, sukcesywnie dbając o jakość i dostępność naszych usług. Na drodze rozwoju CentroClimy Wrocław stał się kluczowym miejscem, gdzie możemy w pełni wykorzystać nasze know-how, montując zaawansowane systemy HVAC w oparciu o najwyższej jakości klimatyzatory. Nasza oferta obejmuje m.in. profesjonalny serwis dla biur i przemysłu, ale także dla klientów indywidualnych. Wentylacja i klimatyzacja to podstawowe działania zapewniające komfort w pomieszczeniu poprzez oczyszczenie i wymianę powietrza. Nasze usługi charakteryzują się indywidualnym podejściem do klienta i jego potrzeb, a projekt klimatyzacji realizowany jest w oparciu o precyzyjne obliczenia naszych inżynierów. W zespole CentroClimy pracują doświadczeni specjaliści, którzy dbają o to, aby każdy projekt (niezależnie, czy jest to klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie czy chłodnictwo) powstawał w oparciu o solidną bazę logistyczną.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami związanymi z projektowaniem i montażem systemów klimatyzacji i wentylacji we Wrocławiu zapraszamy do kontaktu!

Marcin Póda+48 602 878 797
marcin@centroclima.pl
ul. Siewna 34a
31-231 Kraków

Wybrane realizacje

Starostwo Powiatowe we Wrocławiu

Starostwo Powiatowe, Wrocław

Siedziba starostwa powiatowego we Wrocławiu to nowoczesny obiekt użyteczności publicznej oddany do użytku w 2009 roku. W budynku swoją siedzibę ma Starostwo, Powiatowy Zakład Katastralny, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. W 2016 roku naszej firmie powierzono montaż, wykonanie oraz uruchomienie systemu klimatyzacji budynku.

Elektrociepłownia we Wrocławiu

Elektrociepłownia, Wrocław

Elektrociepłownia Wrocław dysponuje 263 MW mocy elektrycznej i 812 MWt mocy cieplnej, a wraz z elektrociepłowniami Czechnica i Zawidawie tworzy Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich „Kogeneracja”. W 2014 roku CentroClima zajęła się wykonaniem instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynku Elektrociepłowni Wrocław.

Oczyszczalnia ścieków Stary Port

Oczyszczalnia ścieków Stary Port Pompownia, Wrocław

Historia przepompownia Stary Port, należącej do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu, sięga przełomu XIX i XX wieku. W latach 2008-2011 przeprowadzono gruntowną modernizację przepompowni, w ramach której powstał m.in. nowy system przerzutowy ścieków. CentroClima odpowiadała za instalację wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej w obiekcie.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności

Beneficjent: CENTROCLIMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie

Tytuł projektu: „Dotacja na kapitał obrotowy dla CENTROCLIMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie”

Projekt realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Cel projektu: wsparcie utrzymania działalności gospodarczej średniego przedsiębiorcy, który na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, w dniu udzielenia pomocy znajduje się w trudnej sytuacji lub odnotował spadek obrotów o co najmniej 30% w dowolnym miesiącu po 1 lutego 2020 r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca ubiegłego roku.

Całkowity koszt realizacji Projektu: 109.295,37 zł
Całkowita kwota wydatków kwalifikowalnych: 109.295,37 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 109.295,37 zł

Okres realizacji: 01.08.2020 – 31.10.2020

Fundusze Europejskie - Rzeczpospolita Polska - Unia Europejska