fbpx
POMOC 24h Wyślij wiadomość lub zadzwoń pod numer: 882 714 945. Usługa dostępna w ramach podpisanych umów serwisowych.

Realizacje

SYSTEMY WENTYLACYJNE
I KLIMATYZACYJNE | WARSZAWA

Świadczymy usługi projektowania i wdrażania systemów wentylacji i klimatyzacji w Warszawie. Najmłodszy oddział CentroClimy powstał w Warszawie w 2016 roku. Dziesięcioletnie doświadczenie i profesjonalizm przełożyły się na zaufanie Klientów w całym kraju, a tym samym spore zainteresowanie naszymi usługami w stolicy. Jako firma dążąca do ustawicznego rozwoju jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.

Z najwyższą starannością projektujemy instalacje HVAC i wykonujemy ich montaż na terenie Warszawy. Nasza oferta obejmuje rozwiązania i usługi skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z powodzeniem realizujemy zlecenia instalacji klimatyzacji w serwerowni w Warszawie oraz systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w biurach. W obu tych grupach przeprowadziliśmy w stolicy realizacje zakończone pełnym sukcesem i zadowoleniem inwestorów i użytkowników. Jednym z obszarów naszej działalności jest wentylacja przemysłowa, która wymaga zastosowania zaawansowanych technologii w oparciu o precyzyjne przygotowanie koncepcyjne i logistyczne. Wentylacja przemysłowa usuwa nadmierną ilość wilgoci oraz ciepła, a także toksyczne gazy, opary i pyły, aby zredukować do minimum niekorzystne skutki dla zdrowia oraz zmniejszyć stężenie łatwopalnych składników w powietrzu.

Najpopularniejszymi z usług, które świadczymy jest montaż klimatyzacji do biur w Warszawie, komory chłodnicze oraz wentylacje i klimatyzacje przemysłowe na terenie Warszawy.

Klimatyzacja w Warszawie
Paweł Czerwiński+48 22 211 37 62
pawel@centroclima.pl
al. Krakowska 291A
02-133 Warszawa

Wybrane realizacje

Q22 budynek

Q 22, Warszawa

Q22 to 155 metrowy wieżowiec u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w Warszawie, zrealizowany przez firmę Echo Investment S.A. w miejscu dawnego hotelu Mercure. Najwyższą jakość powietrza, komfort pracy i optymalną temperaturę w biurach gwarantują systemy klimatyzacyjne zamontowane przez firmę CentroClima. Byliśmy odpowiedzialni również za uruchomienie klimatyzacji w budynku.

WUM

Warszawski Uniwersytet Medyczny, Warszawa

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne WUM to bardzo nowoczesny i zaawansowany technologicznie obiekt pełniący funkcję ośrodka sportowego, rehabilitacyjnego, dydaktyczno-naukowego i rekreacyjnego. Dobry klimat treningu i rehabilitacji zapewnia wykonana przez naszą firmę instalacja klimatyzacji i chłodzenia obiektu.

Aqua Park w Radomiu

Aquapark, Radom

Aquapark w Radomiu to część wielofunkcyjnego projektu Centrum Słoneczne, obejmującego również Galerię Słoneczną, Osiedle Słoneczne oraz Radom Office Park. W ramach współpracy z Aquaparkiem byliśmy odpowiedzialni m.in. za wykonanie zmian w instalacji chłodzenia pomieszczeń trafostacji oraz pomieszczeń ostatniej kondygnacji budynku.

Drogi Użytkowniku, od 25.05.2018 stosowane są w Polsce regulacje z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”). Aktualna informacja o tym jak przetwarzamy Twoje dane oraz jak możesz skorzystać ze swoich praw w tym zakresie, znajduje się w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności

Beneficjent: CENTROCLIMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie

Tytuł projektu: „Dotacja na kapitał obrotowy dla CENTROCLIMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie”

Projekt realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Cel projektu: wsparcie utrzymania działalności gospodarczej średniego przedsiębiorcy, który na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, w dniu udzielenia pomocy znajduje się w trudnej sytuacji lub odnotował spadek obrotów o co najmniej 30% w dowolnym miesiącu po 1 lutego 2020 r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca ubiegłego roku.

Całkowity koszt realizacji Projektu: 109.295,37 zł
Całkowita kwota wydatków kwalifikowalnych: 109.295,37 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 109.295,37 zł

Okres realizacji: 01.08.2020 – 31.10.2020

Fundusze Europejskie - Rzeczpospolita Polska - Unia Europejska